Pojďme do přírody!

Informace o nás

Pronájem tábořiště se týká 17 podsadových stanů s bílými celtami, pevné kuchyně s běžnou výbavou (nutné jen dovést ešusy a lžíce pro strávníky + dle chuti a zvyklostem kuchaře), půdičky nad kuchyní s možností skladování či ložnice, dřevěné jídelny s plechovou střechou a se suchou, dřevěnou podlahou. Součástí kuchyně je plynový sporák, který je umístěn uvnitř. Pod zastřešenou verandou před kuchyní navíc stojí i kamna klasická na dřevo. Vedle je umístěn i brutar na teplou vodu.

Zastřešená umývárna se sprchou a vojenskou MKS soupravou, která umožňuje teplou vodu po zatopení v brutaru MKS.  O cca 5 výškových metrů níže je možnost postavení chemických WC. Se slevou je sem může zajistit např. firma Toi-Toi. Některé oddíly dávají přednost suchým WC, které jsou umístěny na opačné straně lomu, také cca 8 m pod úrovní tábořiště.  Chemická WC si každý pronajímatel objednává sám dle svých potřeb, tyto náklady nejsou promítnuty do ceny pronájmu.

Umývárna se skládá z vojenské soupravy MKS se sprchou, teplá voda ve sprše je během několika minut po zatopení. K dispozici je také voda v nádrži přečerpáváná do kohoutků pro běžné mytí. Na provoz je nutné ponorné čerpadlo a elektrocentrála, které můžeme zapůjčit. Od roku 2018 bude na tábořišti elektrřina.

O dalších cca 5 výškových metrů níže teče potok, ve kterém je rozšířena malá přehrada, v níž se dá koupat či na jejím břehu provozovat indiánská sauna. Vede k ní lávka.

 

 

Souřadnice tábořiště: N 49° 39.493 E 016° 40.774

Ohniště

Vyhledávání

Kontakt

Tábořiště Z.A.